Przyjazne auto - najciekawszy portal motoryzacyjny -  motoryzacja najlepsza w każdym calu.
Wiadomości

Wybór dobrego lakiernika

Znasz to uczucie, kiedy wiesz, że Twoje auto nie działa tak jak powinno? Czy zdarzyło Ci się kiedyś zawieźć na mechaniku, którego Ci ktoś polecił? Czy miałeś kiedyś lekką stłuczkę, która zaowocowała sporymi kosztami w naprawie, po czym okazało się, że koszty jednak nie powinny być tak duże? W każdym z tych przypadków należy znaleźć kogoś, kto profesjonalnie pomoże Ci naprawić Twoje konie mechaniczne, wszakże auto jest nieodłącznym elementem życia wielu ludzi, a dla niektórych źródłem dochodu.

FastServ – czyli szybko i wiarygodnie!

Poznańska firma FastServ powstała w 2008, wraz z otwarciem Salonu S PLUS w Poznaniu. Wciąż poszerzają swoją ofertę usług, dodając coraz to nowe rzeczy. W ciągu 10-ciu lat firma stała się jedną z najprężniej działających nowych marek w Polsce, głównie z powodu indywidualnego podejścia do klienta, profesjonalizmu oraz doświadczenia w kompleksowej obsłudze flot samochodowych. Posiada szereg punktów serwisowych w większości dużych miast polski – m. in. Warszawie, Radomiu, Wrocławiu, Łodzi czy Bydgoszczy oraz oczywiście w Poznaniu. Jakiego rodzaju usług możemy się spodziewać w warsztacie na ulicy J.H. Dąbrowskiego 558 w Poznaniu?

Do podstawowych usług, które oferuje zakład mechaniczny należą usługi związane z wymianą oleju, ogumienia czy serwisowaniem klimatyzacji. Firma proponuje również wykonywanie u niej przeglądów okresowych oraz oferuje kompleksowe naprawy powypadkowe, gdzie klient może wskazać jakie elementy zastępcze mają trafić do auta. W przypadku aut powypadkowych i pokolizyjnych firma jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług blacharskich, lakierniczych oraz mechanicznych. Co więcej, w takim wypadku otrzymujemy oczywiście gwarancję na to, że auto będzie przez określony czas działać bez zarzutu.

Do każdego klienta firma podchodzi indywidualnie, dzięki czemu nie ma mowy o jakimkolwiek lekceważeniu sprawy z jaką przybyłeś. Firma likwiduje szkody zarówno gotówkowe jak i bezgotówkowe pokryte z OC i AC auta. Rzecz jasna, firma ma w swojej ofercie możliwość udostępnienia auta zastępczego na czas trwania naprawy. Rzecz jasna – nie ma mowy o kiepskich zamiennikach oryginalnych części – byłoby to sprzeczne z zasadami firmy. Wstępne kosztorysy są realizowane w momencie oddania auta do serwisu FastServ.

Naprawy SMART oraz Auto Detailing

Wgniecenia, zniszczona tapicerka, efekty gradobicia? FastServ zna na to sposób! W swojej ofercie posiadają bardzo szerokie spektrum napraw SMART – czyli takich, które występują na danej powierzchni auta i nie wymagają wymiany całego elementu (naprawa następuje od razu na elemencie). Przykłady? Renowacje tapicerski skórzanej, lakierowanie małych uszkodzeń, naprawa szyb wklejanych czy naprawy elementów nadwozia to tylko część z możliwości, które mają mechanicy z zakładu przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu.

Pamiętasz, jak twoje auto wyglądało, kiedy było nowe? Pamiętasz ten blask, który od niego bił? Teraz możesz wrócić do tamtego momentu! FastServ wprowadził do swojej oferty usługę auto detailingu – przez co należy rozumieć, konserwację i renowację wyglądu auta, głównie dzięki specjalistycznym preparatom, które przywrócą blask i chwałę twojemu autu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Powiązane artykuły
Wiadomości

Jak szybko sprzedać używany samochód?

WiadomościMotoryzacja

E-kipa Peugeot: Poznaj gamę samochodów elektrycznych

Wiadomości

Jakie obowiązki wiążą się z zakupem nowego auta?

Wiadomości

Jak sprawdzić samochód po VINie?

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *