Przyjazne auto - najciekawszy portal motoryzacyjny -  motoryzacja najlepsza w każdym calu.
Wiadomości

Serwis samochodowy – jak wybrać ten najlepszy?

Kupno samochodu to zawsze spory wydatek, po dokonaniu którego szukamy dobrego serwisu, który zapewni nam pełną listę niezbędnych usług. Jak wybrać najlepszy z szeregu serwisów funkcjonujących na rynku samochodowym?

Serwis Skoda – na rynku istniejemy od ponad 20 lat

Na rynku samochodowym istniejemy od ponad 20 lat, prowadzimy Salon Sprzedaży oraz Serwis marki Skoda Auto. Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy, doskonale znający rynek i jego realia. Klienci wybierając najlepszy serwis samochodowy kierują się wielością i dostępnością świadczonych usług. Także dwie lokalizacje naszego serwisu w Warszawie – przy ulicy Modlińskiej 224 oraz na Alejach Jerozolimskich 249 B,  dają nam przewagę nad konkurencją.

W swojej ofercie posiadamy oryginalne części i akcesoria do samochodów marki Skoda oraz Stację Kontroli Pojazdów. O klasie naszego serwisu świadczy także fakt, iż świadczymy naprawy powypadkowe, włączając w to naprawy blacharsko-lakiernicze. Klient poszukując najlepszego punktu, kieruje się wiedzą, doświadczeniem, ale i dostępnością szerokiego wachlarza napraw realizowanych w danym serwisie. Specjalnie dla Państwa oferujemy usługi w zakresie napraw samochodów, jednocześnie realizujemy wszystkie typy napraw dla samochodów marki Skoda.

Auto Wimar jest Autoryzowanym Partnerem Serwisowym, co daje Państwu gwarancję kompleksowości świadczonych przez nas usług oraz wysokiej ich jakości. Dodatkowo, wszelkie naprawy serwisowe czynione są w zgodności z wyśrubowanymi wymogami producenta oraz z dbałością o każdy detal. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem.

Serwis Skoda – zaufaj fachowcom

Prowadzimy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także sprzedaż detaliczną i hurtową oryginalnych części marki Skoda. Do naszych zadań, do których podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i rzetelnością należą przeglądy okresowe oraz szereg czynności związanych z montażem: sprzętu Audio, czujników parkowania, zabezpieczeń, w tym alarmów i blokad skrzyni biegów. Szeroki wachlarz usług Stacji Kontroli Pojazdów, wraz z przeglądami technicznymi są także przygotowane dla Klientów naszego serwisu.

Ażeby móc być najlepszym, konkurencyjnym serwisem w Warszawie, prowadzimy także Dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, wraz z systemem rozliczeń bezgotówkowych dotyczących napraw powypadkowych aut. Serwis z pełną ofertą skierowaną dla zaspokajania potrzeb Klientów to według nas taki, który oferuje montaż instalacji gazowych i prowadzi systematyczny ich przegląd. My to robimy dla Państwa. Zdajemy sobie sprawę, iż aby być  najlepszym na wymagającym rynku motoryzacyjnym, trzeba działać na wielu płaszczyznach. Dlatego zdecydowaliśmy, iż do naszych zadań należeć będą również wypożyczenia samochodów oraz sezonowa wymiana ogumienia. Ponadto zajmujemy się naprawą skrzyni biegów, rozrządów, układów kierowniczych oraz elektronicznych układów zapłonowych i wtryskowych. Słowem, świadczymy pełen zakres usług diagnostyczno-naprawczych.

Specjalizujemy się w naprawie silników, instalacji elektrycznych oraz układów hamulcowych. Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług, gdy konieczne będzie wykonanie geometrii zawieszenia, czy kontrola stanu amortyzatorów i hamulców.

Zapraszamy do naszego oddziału, gdy zajdzie konieczność odgrzybiania lub naprawy klimatyzacji. Pomożemy i wesprzemy fachową wiedzą zawsze, gdy będą Państwo w sytuacji zmuszającej do weryfikacji samochodów używanych. Sprawnie wykonamy także wszelkie naprawy mechaniczne i zdiagnozujemy komputerowo stan silnika, skontrolujemy również  stan zawieszenia pojazdu. Kompleksowo, terminowo i na czas – wszystko w jednym miejscu!

Dla wielbicieli akcesoriów dodatkowych nasz serwis proponuje montaż radioodtwarzaczy, wszelkiego rodzaju zestawów głośnomówiących oraz haków holowniczych. U nas załatwią Państwo szereg spraw bezpośrednio związanych z naprawą i diagnostyką samochodu. Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy w branży motoryzacyjnej przez pond 20 lat istnienia na rynku, mogą Państwo czuć się spokojni o swój samochód – pozostanie w dobrych rękach specjalistów najwyższej klasy!

Szczycimy się tym, iż zawsze do Klientów podchodzimy indywidualnie, staramy się w jednym miejscu załatwić wszystkie sprawy związane z autem. Działamy na wielu polach, by zaspokoić Państwa potrzeby. Minimalizujemy formalności związane z załatwianiem u nas spraw dotyczących serwisu samochodowego. Działamy kompleksowo, dzięki czemu Państwa czas oczekiwania na pomyślne załatwienie sprawy jest zminimalizowany.

Serwis i sprzedaż w jednym miejscu

Serwisujemy samochody, a żeby zwiększyć pole działania naszej firmy, oferujemy Klientom także sprzedaż oraz wymianę oleju, filtrów, płynów eksploatacyjnych, bezpieczników, żarówek i wycieraczek oraz klocków, szczęk hamulcowych, czy amortyzatorów. Kompleksowo dbamy o stan Państwa pojazdu, a oferując w jednym miejscu zarówno serwis, jak i sprzedaż niezbędnego asortymentu, wychodzimy naprzeciw wysokim wymaganiom współczesnego rynku.

Nowe technologie – w służbie Klientom

Komfort  Klientów jest dla nas najważniejszy. Dlatego postanowiliśmy, że idąc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, dla usprawnienia działania naszego serwisu, wykorzystamy nowoczesne technologie. Wprowadzona przez nas usługa sms, informująca o umówionych terminach napraw serwisowych, postępie trwających reparacji, czy terminie odbioru pojazdu, pozwalają na sprawną i rzetelną komunikację pomiędzy naszym serwisem a Klientem.

Inną formą usprawnienia wykonywanej przez nas pracy jest usługa Ekspres Serwis, która polega na błyskawicznej i natychmiastowej, bo nie przekraczającej 30 minut, naprawie drobnych usterek samochodów. W tym przypadku nie ma konieczności wcześniejszego umawiania wizyt. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji i usuną wszystkie wyeksploatowane elementy samochodu w zachwycająco krótkim czasie.

Specjaliści od zadań specjalnych

Naprawiamy duże usterki samochodów, zajmujemy się serwisem pojazdów, błyskawicznie wymieniamy zużyte części. Ponadto wymieniamy i uzupełniamy olej, spalone żarówki, badamy spaliny, kontrolujemy układy wydechowe i sprawdzamy poprawność działania układów hamulcowych. Wszystko dla Państwa bezpieczeństwa!

Wybierając zatem najlepszy serwis warto kierować się bogatym doświadczeniem kadry, rozległą ofertą usług oraz jakością sprzętu. Nasz pozwala na dokładne i skrupulatne diagnozowanie wszelkich usterek zarówno silników, jak i zawieszenia, czy skrzyni biegów. Dzięki temu, że pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach naprawczo-diagnostycznych, możemy poszczycić się skutecznych i fachowym doradztwem i działaniem.  Takim profesjonalnym podejściem do wykonywanej pracy charakteryzuje się najlepszy serwis samochodowy, godny wyboru i polecenia.

Powiązane artykuły
Wiadomości

Jak szybko sprzedać używany samochód?

WiadomościMotoryzacja

E-kipa Peugeot: Poznaj gamę samochodów elektrycznych

Wiadomości

Jakie obowiązki wiążą się z zakupem nowego auta?

Wiadomości

Jak sprawdzić samochód po VINie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *