Przyjazne auto - najciekawszy portal motoryzacyjny -  motoryzacja najlepsza w każdym calu.
Wiadomości

Seat Alhambra – dla rodziny i dla podróżników

seat-alhambraZnalezienie pojazdu zapewniającego optymalne walory użytkowe, komfort i dobry wizerunek wydaje się próbą połączenia ognia i wody. Jednak w cenie auta klasy średniej można stać się posiadaczem Seata Alhambra – eleganckiego i wygodnego europejskiego minivana.

Rozsądny wybór

Dysponując budżetem nieco przekraczającym 100 tysięcy złotych, możesz śmiało myśleć o kupnie uniwersalnego auta, jakim jest Seat Alhambra. Samochód bazuje na rozwiązaniach zastosowanych w konkurencyjnych pojazdach Volkswagena i Forda, które w swoich wersjach podstawowych są o kilka procent droższe. Wszystkie wymienione modele na poziomie bazowym zapewniają satysfakcjonujący poziom wyposażenia. Różnicę między ceną Alhambry i jej bliźniaków przeznaczysz np. na doposażenie samochodu zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Możesz zainwestować w elementy użytkowe lub poprawiające wygląd samochodu. Jeśli masz do wydania więcej niż 100 tysięcy, możesz kupić Alhambrę napędzaną jednostką benzynową lub wysokoprężną o mocy dającej wielką, niemal sportową frajdę z jazdy.

Wielozadaniowość i wygoda

Seat Alhambra oferuje to, czego szukają bezkompromisowi użytkownicy potrzebujący auta sprawdzającego się w dalekich trasach podczas rodzinnych lub samotnych wypadów, zapewniającego w każdej sytuacji wysoki komfort podróżowania kilku pasażerom oraz dającą się modyfikować dużą przestrzeń bagażową. Decydując się na Alhambrę, stajesz się właścicielem pojazdu wielozadaniowego, ale zapewniającego, co dość rzadkie wśród vanów, powiew ducha sportowego z jednej, a prestiżu z drugiej strony. Auto znakomicie nadaje się do długich służbowych lub rodzinnych podróży. Nie tylko pozwala na przewiezienie urlopowego bagażu, ale zapewnia wygodę jazdy dzięki doskonale wyprofilowanym fotelom skutecznie podtrzymującym podudzia. Pokonując długie odcinki, Alhambrą zmęczysz się mniej niż w przypadku jazdy samochodem o innej charakterystyce. Pasażerowie, których zabierzesz na pokład, będą cieszyć się sporą przestrzenią na nogi oraz nad głową i bez problemu rozlokują swój bagaż podręczny w schowkach.

Zero nudy

Projektantom Seata udało się stworzyć taki design wszystkich aut dostępnych w ofercie firmy, że, z jednej strony, trudno pomylić je z innymi markami. Z drugiej zaś, bez względu na to, czy samochód, na który patrzysz, to Seat Ibiza, Leon, Toledo czy Alhambra, masz przed oczami auto o indywidualnym, unikalnym charakterze i rasowym wyglądzie. Konkurenci Alhambry oferują pojazdy o bardziej konserwatywnym charakterze albo, w sposób dość kontrowersyjny, nieco na siłę przenoszą wygląd maski z innych modeli. Patrząc na Alhambrę, będziesz mieć wrażenie spójności, harmonii i zaprojektowanych z polotem linii nadwozia tak trudnych do uzyskania w autach o proporcjach właściwych dla vanów. Wnętrze zaprojektowano w przemyślany, ergonomiczny i elegancki sposób. Gdziekolwiek się nie pojawisz podczas wakacyjnych czy służbowych wojaży, wszędzie zadasz szyku.

Podobne tamety
Wiadomości

Wypożyczalnia aut w Warszawie - tanio, szybko, konkretnie

Wiadomości

Co każdy kierowca powinien mieć w samochodzie podczas pandemii?

Wiadomości

Czym są i kiedy są przydatne wideorejestratory samochodowe?

Wiadomości

Jak rozkodować radio samochodowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *