Przyjazne auto - najciekawszy portal motoryzacyjny -  motoryzacja najlepsza w każdym calu.
Wiadomości

Dacia Dokker Van, czyli niezawodność dla Twojej firmy

Jednym z faworytów w segmencie kompaktowych aut dostawczych jest Dacia Dokker Van. Ten niezawodny minivan posiada wszystkie najważniejsze cechy, które powinny usatysfakcjonować klientów korporacyjnych – jest ekonomiczny, przestronny i wytrzymały.

Dokker Van to auto znakomicie sprawdzające się w przemyśle i handlu – w szczególności przy przewozie rzeczy o średniej wielkości. Ładowność pojazdu wynosi 695 kilogramów a objętość 3,3 metry sześcienne. Dostawczą Dacią możemy przewieść ładunek, którego długość nie przekroczy 1 metra i 90 centymetrów, natomiast jeśli okaże się to dla nas niewystarczające, mamy możliwość skorzystania z systemu Dacia Easy Seat. Pozwoli to na załadowanie towaru o objętości 4000 litrów i długości ponad 3 metrów.

dokker-van-f67-700x380-e1-gd2

Dacia Dokker Van oferuje relatywnie mocny silnik przy bardzo rozsądnym zużyciu paliwa. Silnik wysokoprężny 1.5 dCI jest dostępny w dwóch wariantach – 75KM oraz 90KM. Zużycie w tych modelach wynosi około 4,5 litra na 100 przejechanych kilometrów. W wersji Turbo (115 TCe) spalanie na tym dystansie sięga około 6 litrów. Dostawcza Dacia jest autem ekologicznym. Według danych koncernu Dacia emisja niekorzystnego dla środowiska dwutlenku węgla nie przekracza 120 g/km.

Dokker Van posiada poduszkę powietrzną dla kierowcy, pilot zdalnego sterowania centralnym zamkiem oraz ABS. Wyższe modele wyposażone są, także w system wspomagania parkowania tyłem, elektroniczny system stabilizacji ESP, klimatyzację oraz system MEDIA NAV, który spełnia zadania multimedialno-nawigacyjne.

Wysoka niezawodność w połączeniu ze stosunkowo niskimi kosztami eksploatacji czyni Dacię Dokker Van bardzo ciekawą propozycją dla klientów korporacyjnych, właścicieli mniejszych firm, ale także dla rodzin z większą liczbą dzieci. Za cenę nieprzekraczającą 30 tysięcy złotych otrzymujemy naprawdę przyzwoite auto, które swą jakością może zawstydzić niejeden droższy model od konkurencyjnych producentów.

Podobne tamety
Wiadomości

Jak szybko sprzedać używany samochód?

WiadomościMotoryzacja

E-kipa Peugeot: Poznaj gamę samochodów elektrycznych

Wiadomości

Jakie obowiązki wiążą się z zakupem nowego auta?

Wiadomości

Jak sprawdzić samochód po VINie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *