Przyjazne auto - najciekawszy portal motoryzacyjny -  motoryzacja najlepsza w każdym calu.
Artykuły

Praca w BMW – pracuj z najlepszymi

W salonach BMW znajdziesz coś więcej niż wyłącznie wysokiej klasy samochody. Klienci mogą tu liczyć na profesjonalną obsługę oraz specjalistyczne porady wielu ekspertów. Decydując się na pracę w renomowanym przedsiębiorstwie motoryzacyjnym, można uzyskać stałe zatrudnienie plus profity oraz duże możliwości rozwoju. Z jakimi stanowiskami wiąże się praca w salonie samochodowym?

Doradca do spraw sprzedaży samochodów BMW

Pracownik na tym stanowisku dba o sprzedaż pojazdów premium oraz pomaga klientom wybrać konkretną konfigurację auta. Podczas rozmowy musi przeprowadzić negocjacje dotyczące zamówienia, przedstawić możliwości finansowania, a także dokonać finalizacji zakupu. Na koniec przekazuje klientowi kluczyki do samochodu. Doradca do spraw sprzedaży samochodów jest także ambasadorem marki BMW.

Praca w salonie samochodowym jako doradca serwisowy BMW

Doradca serwisowy BMW musi obsłużyć klienta na najwyższym poziomie. Przeprowadza rzetelną konsultację, zajmuje się obsługą posprzedażową oraz serwisem samochodu. Wysyła pojazd do mechaników na diagnozę lub naprawę, a także kontaktuje się z księgowością w sprawach związanych z płatnościami. Odbiera naprawione pojazdy i oddaje je w ręce klientów, informując o wykonanych zadaniach i przekazując dokumenty.

Technik w salonie motoryzacyjnym BMW

Technik BMW to również bardzo ciekawa praca w salonie samochodowym. Technicy wykonują diagnozy pojazdów, dogłębny przegląd oraz wszelkiego rodzaju naprawy. Są to specjaliści, którzy pomogą zadbać o bezproblemową i bezawaryjną jazdę i zawsze naprawią jakiekolwiek usterki. Osoba na tym stanowisku regularnie się szkoli, aby być na bieżąco ze wszystkimi innowacjami technicznymi, dokładnie zlokalizować problem i szybko znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Praca w BMW jako Product Genius

Głównym zadaniem na stanowisku Product Genius w BMW jest informowanie i doradzanie klientom w zakresie dostępnych i nowych produktów. Dobrze, gdy osoba na tym stanowisku jest zafascynowana marką BMW, dzięki czemu z zainteresowaniem przekazuje wszelkie nowinki innowacyjne oraz zalety produktów dostępnych w ofercie czy tych nowo wprowadzanych na rynek. Ponadto prezentuje systemy i opcje wyposażenia, a także rozwiewa obiekcje klientów.

Taka praca w salonie samochodowym BMW nie wymaga specjalistycznej wiedzy, ponieważ firma oferuje kompleksowy program szkoleń, który przygotowuje kandydata do pracy na tym stanowisku. Warto, aby kandydat kochał pracę przy samochodach, a w szczególności interesował się modelami BMW. Dla wielu osób może to być praca marzeń.

Praca w salonie samochodowym BMW jako kierownik działu sprzedaży

Kierownik działu sprzedaży zarządza zespołem i odpowiedzialny jest za osiągane wyniki wszystkich osób. Na tym stanowisku trzeba przede wszystkim dokładnie planować sprzedaż oraz motywować i inspirować zespół do wykonywania obowiązków. Kierownicy codziennie wspierają swoich pracowników w pozyskiwaniu klientów i realizowaniu planów sprzedażowych.

W BMW można znaleźć bardzo dużo różnych ofert pracy. Każdy, kto jest zainteresowany, powinien zajrzeć na stronę praca-dealerbmw.pl.

Podobne tamety
Artykuły

Sklep motoryzacyjny internetowy a stacjonarny – jaka to różnica?

Artykuły

Gdzie kupić akumulator? Przeczytaj, zanim popełnisz błąd

Artykuły

Odstąpienie od umowy kupna samochodu - czasem trzeba tak zrobić

Artykuły

3 skuteczne sposoby na zabezpieczenie lakieru

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *