Przyjazne auto - najciekawszy portal motoryzacyjny -  motoryzacja najlepsza w każdym calu.
Samochody używane

Leasing jako forma oszczędności?

Chcesz kupić auto, ale najlepiej aby było to możliwe wydając jak najmniej pieniędzy? Szukasz oszczędności ale jednocześnie chcesz kupić naprawdę dobre technicznie auto? Czy to w ogóle możliwe? Otóż dzisiaj jest to naprawdę proste – wystarczy zdecydować się na leasing samochodowy.

 

Dlaczego leasing jest opłacalny i jakie są jego możliwości oraz rodzaje? Leasing pozwala nam na zdobycie auta bez wydawania całej gotówki, a dzisiaj oprocentowanie jest naprawdę niskie i opłacalne.

Dzisiaj możemy zetknąć się z różnymi rodzajami leasingu. Oferowane są między innymi nieruchomości, maszyny budowlane oraz pojazdy. Mamy więc leasing samochodów. Co więcej, tak naprawdę rozróżnia się dwa, najważniejsze rodzaje leasingu, mianowicie leasing operacyjny oraz leasing kapitałowy, nazywany także leasingiem finansowym. Prócz tego istnieje wiele rodzajów leasingu, między innymi leasing dla nowych firm. Każdy z nich jest jednak ważną umową cywilnoprawną, regulowaną głównie na podstawie Kodeksu Cywilnego. Mamy także leasing samochodów, z którego chętnie korzystają przede wszystkim różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Za leasingiem przemawia tak naprawdę wiele argumentów, dlatego zapewne jest on tak bardzo popularny. Przedmiotem każdej umowy leasingowej mogą być
w szczególności obiekty konsumpcyjne, nieruchomości, a także obiekty inwestycyjne. Uczestnikiem każdej w ten sposób zawieranej transakcji jest poręczyciel i towarzystwo ubezpieczeniowe.

 

Podobne tamety
MotoryzacjaSamochody używane

Załóż LPG – zyskasz nie tylko Ty ale i cały świat!

Samochody używaneWiadomości

Błędy popełniane przy kupowaniu samochodu

Samochody używane

Tanie kupno auta

Samochody używane

Oszczędne auto – kombi czy sedan?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *