Przyjazne auto - najciekawszy portal motoryzacyjny -  motoryzacja najlepsza w każdym calu.
Artykuły

Jazda testowa Suzuki – jak się na nią umówić?

Większość osób zdecydowanych na zakup fabrycznie nowego samochodu chce go wcześniej przetestować w realnych warunkach drogowych. Nie ma z tym żadnego problemu – każdy dealer umożliwia swoim klientom dokładne sprawdzenie auta. Jak zapisać się na jazdę testową Suzuki? Dlaczego warto? Tego dowiesz się z naszego artykułu.

Umów się na jazdę testową Suzuki online

Wszyscy narzekamy dziś na brak czasu, dlatego preferujemy załatwianie różnych spraw przez Internet. Japoński producent doskonale zdaje sobie z tego sprawę i umożliwił potencjalnym nabywcom umówienie się na jazdę testową Suzuki w 100% online – bez konieczności wychodzenia z domu, wykonywania telefonów czy tym bardziej osobistej wizyty w różnych salonach dealerskich.

Jak to zrobić? Na początek trzeba wejść na stronę https://mmcars.suzuki.pl/auto/jazdy-testowe i wypełnić znajdujący się na niej formularz, w którym podajemy podstawowe informacje: model samochodu, miasto, w którym chcemy odbyć jazdę testową Suzuki, dealera marki, imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. W odpowiedzi skontaktuje się z nami doradca dealera i zaproponuje umówienie się na konkretny dzień i godzinę.

Rada

W formularzu można wskazać jakieś specjalne oczekiwania, np. chęć odbycia jazdy testowej z całą rodziną czy zamontowania fotelików dla dzieci.

Wybierając dealera dobrze będzie wcześniej sprawdzić, czy na pewno dysponuje on konkretnym modelem Suzuki, najlepiej w rozważanej wersji wyposażenia i napędu – wówczas jazda testowa będzie najbardziej miarodajna.

Pod tym względem wyróżnia się MM Cars, autoryzowany dealer Suzuki w Katowicach. Duża dostępność modeli testowych pozwala umówić się na jazdę w nieodległym terminie. To atrakcyjna opcja zwłaszcza dla mieszkańców Górnego Śląska.

Nie rezygnuj z jazdy testowej

Nawet jeśli musisz trochę poczekać na jazdę testową wybranym modelem Suzuki, to warto uzbroić się w cierpliwość. Spontaniczne podejmowanie decyzji bez dokładnego zapoznania się z wstępnie upatrzonym samochodem i sprawdzenia go w ruchu miejskim jest bardzo ryzykowne. Może się niestety okazać, że dana wersja silnikowa Ci nie odpowiada, że konkretny model nie mieści całej Twojej rodziny i bagaży, co będzie przyczyną niskiej satysfakcji z posiadania auta.

Jazda testowa Suzuki pozwala utwierdzić się w dokonanym wstępnie wyborze lub wprost przeciwnie – uniknąć nietrafionego zakupu. Przykładowo: jeśli na podstawie samej specyfikacji wydaje Ci się, że Suzuki Ignis będzie wystarczający dla Ciebie i Twoich najbliższych, ale jazda testowa wykaże, że samochód jest po prostu za mały, to będziesz mieć jeszcze możliwość sprawdzenia większej Vitary.

Ponadto jazda testowa umożliwia rzetelną ocenę danej jednostki napędowej. Wiele osób wciąż nie ma przekonania do napędu hybrydowego, jednak po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów w warunkach miejskich od razu można dojść do wniosku, że układ „mild hybrid” stosowany w modelach Suzuki jest doskonałym rozwiązaniem, gwarantującym zarówno dużą przyjemność z jazdy, jak i niskie koszty eksploatacji.

Podobne tamety
Artykuły

Gdzie warto kupować używane części do auta?

Artykuły

Badanie i wycena naprawy auta

Artykuły

Jak dobrać opony do ciężarówki?

Artykuły

Odzież motocyklowa – w co warto się wyposażyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *