Przyjazne auto - najciekawszy portal motoryzacyjny -  motoryzacja najlepsza w każdym calu.
Artykuły

Zakup Mercedesa w Szczecinie. Dlaczego warto wybrać się do salonu dealera?

Mercedes -Benz to jedna z najbardziej prestiżowych marek motoryzacyjnych na świecie. Samochody niemieckiego producenta słyną z niezawodności, bardzo wysokiej jakości wykonania oraz najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i technologicznych. Stąd decyzja o zakupie Mercedesa wydaje się być zawsze trafna, zwłaszcza z punktu widzenia osób mających wysokie oczekiwania względem swojego samochodu. Jeśli przymierzasz się do zakupu Mercedesa w Szczecinie, to skorzystaj z naszej rady i pierwsze kroki skieruj do autoryzowanego salonu tej marki. Dlaczego warto? Oto kilka najważniejszych argumentów.

Największy wybór modeli Mercedesa w jednym miejscu

Obecna gama modelowa niemieckiej marki jest imponująca. Znajdziemy w niej zarówno klasyczne limuzyny, jak i rodzinne SUV-y, efektowne coupe czy auta idealnie sprawdzające się w ruchu miejskim – nie wspominając już o samochodach dla profesjonalistów. Co ważne, oferta Mercedesa obejmuje zarówno auta z konwencjonalnym napędem spalinowym, jak i coraz chętniej wybieranym elektrycznym, który gwarantuje bardzo niskie koszty eksploatacji oraz zapewnia ogromną przyjemność z jazdy.

Jazda testowa

Zakup samochodu bez odbycia jazdy testowej jest obarczony sporym ryzykiem. W salonie autoryzowanego dealera nie ma problemu z umówieniem się na taką jazdę, podczas której możesz bardzo dokładnie sprawdzić auto pod kątem komfortu jazdy, dynamiki zespołu napędowego oraz działania poszczególnych elementów wyposażenia.

Bezpośredni dostęp do opcji finansowania zakupu

Każdy, kto rozważa skorzystanie z finansowania zakupu samochodu, powinien zacząć od zapoznania się z ofertą przygotowaną przez autoryzowanego dealera (a dokładnie współpracujących z nim leasingodawców).

Zwykle jest tak, że to salony mogą zaproponować zdecydowanie najkorzystniejsze warunki finansowania np. w formie leasingu, kredytu czy wynajmu długoterminowego. Nie bez znaczenia jest również to, że w tym wariancie doradca salonu kompleksowo zajmuje się całym procesem, a klientowi pozostaje tylko czekać na informację o możliwości odebrania pojazdu.

Samochody używane z pewnego źródła

Jeśli przymierzasz się raczej do zakupu używanego Mercedesa w Szczecinie, to także warto zajrzeć do salonu autoryzowanego dealera niemieckiej marki – jest to o wiele bezpieczniejsze rozwiązanie w porównaniu z komisem samochodowym czy nawet zakupem od osoby prywatnej.

Używane Mercedesy oferowane przez autoryzowanych dealerów są samochodami pochodzącymi z pewnego źródła, z drobiazgowo zweryfikowaną historią, często pozostawionymi przez klientów marki w rozliczeniu za nowy egzemplarz.

Szczególnie dobrym pomysłem jest zakup używanego Mercedesa objętego programem Mercedes-Benz Certified. W ramach tego programu nabywca otrzymuje m.in.:

  • 24-miesięczną gwarancję na pojazd z możliwością jej przedłużenia;
  • Zwolnienie z konieczności serwisowania samochodu przez minimum 3 miesiące lub 3000 kilometrów;
  • Możliwość wymiany auta na inne we wskazanym okresie;
  • Możliwość odbycia jazdy testowej wybranym egzemplarzem nawet w ciągu 24 godzin;

Najważniejszą korzyścią jest natomiast to, że kupujesz gruntownie sprawdzony samochód, który nie ma żadnych ukrytych wad, był prawidłowo serwisowany i z pewnością da Ci mnóstwo satysfakcji, jakiej można oczekiwać po aucie klasy Mercedesa.

Który salon Mercedesa w Szczecinie warto odwiedzić?

Autoryzowanym salonem Mercedesa w Szczecinie jest Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka, mieszczący się przy ulicy Mieszka I. Jest to także jeden z najlepiej ocenianych salonów niemieckiej marki w Polsce, z którego oferty chętnie korzystają również klienci zagraniczni (sprzyja temu bliskość niemieckiej granicy).

Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka to salon, w którym możesz liczyć na profesjonalną, życzliwą obsługę, dużą dostępność samochodów testowych, efektowną prezentację oferowanych modeli, a także korzystne warunki finansowania zakupu i bezkonkurencyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych.

Po więcej szczegółów zajrzyj na stronę internetową dealera pod adresem ddb.mercedes-benz.pl.

Powiązane artykuły
Artykuły

Jak gałka na kierownicę zwiększa komfort jazdy?

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie ubrania na motocykl?

Artykuły

Montażownice do opon - Obowiązkowy element wyposażenia w warsztatach wulkanizacyjnych

Artykuły

Klucz do sukcesu twojego warsztatu: Zaawansowane oprogramowanie dla warsztatów samochodowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *